Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi volt ez az alkalmazás az...

Mi volt ez az alkalmazás az Iphone-on? Egyáltalán létezik ilyen, vagy csak a reklám kedvéért csinálták meg?

Figyelt kérdés
Ma este láttam egy reklámot az új Iphone-ról. Arról szólt, hogy mindenki elkezd zenélni külön külön, pl a gitárra rá van dugva a telefon, és az énekesnek is ott van az állványára ragasztva, és úgy zenélnek egymástól külön külön. Ez valami létező zenei alkalmazás, vagy csak egy reklámfogás? :)

2014. júl. 17. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

garage band (asszem így kell írni)

nagyon jó kis app.

(zöld pacsit elfogadom :DD)

2014. júl. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azzal lehet ezt csinálni? Ipaden próbáltam ott különböző hangszereken pötyögtem de semmi eget rengető :D
2014. júl. 18. 00:29
 3/5 anonim ***** válasza:
persze, mert régen fizetős volt, most pedig alkalmazáson belüli vásárlós, szóval amit te letöltöttél az egy ilyen demo féleség, kevesebb hangszerrel. valóban egy nagyon jó alkalmazás akár kezdőknek, akár profiknak, persze az osx-es változat az többet kínál, de még az is simán el tud vele szórakozni, aki nem tud hangszeren játszani.
2014. júl. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És akkor lehet vele zenélni egymástól távool? :O
2014. júl. 18. 14:06
 5/5 anonim ***** válasza:
wifivel össze lehet kötni az eszközöket, és jam-elni, ehhez annyi kell, hogy azonos router-hez csatlakozzanak, illetve a tapasztalatom, hogy legalább egy b/g/n-es router kell a realtime hangátvitelhez, nekem a régi b/g-s routeremmel már csúszott a hang, amikor egyszer kipróbáltam iPhone-on és iPad-en.
2014. júl. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!