Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Imei szám visszaírás hogy?

Imei szám visszaírás hogy?

Figyelt kérdés

Az a gondom hogy vettem egy Samsung tabot. Függetlenítve lett telefonosnál. Viszont az IMEI száma megváltozott. Ahogy utána olvastam valami fejlesztői verzió 00499************. NA most azóta ogy ez az IMEI száma van, nem hajlandó regisztrálni a hálózaton, így se hívást nem tudok fogadni se indítani.

Viszont tudom az eredeti IMEI számot. Az vissza tudom irni valahogy?



2014. júl. 18. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel a telefonost v.vidd neki vissza.
2014. júl. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vissza is fogom, de csak jövőhét közepén tudom. Addig viszont nem tudnak elérni. Nincs valami "házi" okosság bill kombo amivel vissza tudom írni az eredetit? Anélkül hogy le kéne nulláznom, vagy bármit csinálni.
2014. júl. 18. 12:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Hiba csúszott a dologba nem hinném,hogy meg tudod oldani.

Itt olvashatsz róla.


[link]

2014. júl. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amit linken kaptam már olvastam, de nekem nincs odinom meg ilyen cuccok amivel a mentés csinálni lehet, mert nem én akartam itthon házibarkácsolni. És érteni nem értek hozzá, tönkretenni nem akarom. Igy akkor várom hogy a telefonos megoldja ezek szerint. Amúgy van esély rá hogy ő visszacsinálja? És tudom még használni a készüléket?
2014. júl. 18. 12:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd kitalál valamit...ügyes gyerek.
2014. júl. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Remélem. :) köszi mindenki
2014. júl. 18. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!