Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az LG G3-ról?

Mi a véleményetek az LG G3-ról?

Figyelt kérdés

Valóban akad ez alatt a hatalmas felbontás alatt?

Akinek van már mi a véleménye?



2014. júl. 18. 17:18
 1/4 Saavedro ***** válasza:
Igen, akad, bár gondolom ma már a kéthetente előforduló mikroröccenések is akadásnak minősülnek. Mi a fsz értelme van ilyen kijelzőnek...?
2014. júl. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért mert valamivel menőzni kell az LG-nek. Abban igazad van nem sok értelme van egy FullHD-val most kapható legjobb telefon lenne, bár szerintem most is az.
2014. júl. 18. 17:27
 3/4 anonim válasza:
Én most vettem a G3 nem rég és nekem nagyon tetszik a kijelző páratlan nagyon szép bár engem ami először megfogott az a kinézete volt. Hátrányaihoz annyit írnék hogy Htc és az uj samsunghoz képest kicsi a procceszorja de nem igazán hiszem hogy annyira a QHD felbontású videókat nézegetnél, ami még hátrány hogy ekkora képernyő mellet az aksi is eléggé karcsú ha naponta nyúzod ami az első hetekben szokott lenni akkor naponta egyszer tölteni kell.
2014. júl. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ryan Newman válasza:
Minden telefont naponta kell tölteni...
2015. jan. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!