Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A samsung galaxy note 3...

A samsung galaxy note 3 gyorsabb mint egy samsung galaxy s4?

Figyelt kérdés
Nézegettem a note 3-at mert volt egy s4-em csak nagy telefont szeretnék használni a munkám miatt,nézegettem és egy gb rammal több megy egy-két dolog más,de gyorsabb a note 3 az s4-nél?
2014. júl. 18. 20:46
 1/6 Come back ***** válasza:
A Note 3 az S4 után jött ki, tehát célja volt a Samsungnak hogy új zászlóshajót avasson. Tehát a válaszom, igen gyorsabb!
2014. júl. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,de érezhetőbben gyorsabb vagy csak éppen,hogy? Bocs az ilyen értetlen kérdésekért,de csak tuti jó telót szeretnék vásárolni.
2014. júl. 18. 21:02
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Ha tuti jó telefont akarsz, akkor nem Samsungot veszel.
2014. júl. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mit ajánlasz 150000-ig? Gyors és nagy legyen,de nem kell 6,5"-os
2014. júl. 18. 22:01
 5/6 Come back ***** válasza:
A gyorsaság különbség alig észrevehető a két telefon között, de munka szempontjából érdemesebb a Note 3-at választani, mert iszonyú precíz munkát lehet vele végezni a hozzá adott Tollal. S ez csak az évekig 1. Helyen álló Samsung tudja biztosítani! Látom, értelmes ember vagy kedves kérdező. Ha jót akarsz, a Note 3 készüléket választod. Nekem Note 2 van, és imádom. Hibátlan telefon!
2014. júl. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat szerintem is jó választás a note 3. Sokat segített a válaszotok meg utána olvastam rengeteg helyen és meg fog nekem felelni ez a készülék. Szép napot! :)
2014. júl. 18. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!