Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használhatom így a telefonomat?

Használhatom így a telefonomat?

Figyelt kérdés

Van egy Huawei Ascend Y300-as telefonom és ma kiesett a kezemből,berepedt a képernyője,az a kérdésem hogy lehet e így használnom? És hogy ilyenkor amikor bereped ebből nem jön ki valami lötty? (Vagy nincs is benne?)

Illetve mennyibe kerülne kb a javítása?

Nagyon szêpen köszönöm a segítséget előre is! :)



2014. júl. 18. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezekben a kijelzőkben nincs lötty, vagy legalábbis nem értékelhető mennyiségű :)

Ha működik, lehet használni, bár hogy meddig, az kérdéses. Hívj fel egy szervizt, valsz tudnak árat mondani típus és hibajelenség alapján.

2014. júl. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké köszi a választ! Ez elég hülye kérdés de ugye a kezemnek azon kívül hogy max elvághatja egy üvegszilánk az ujjamat azon kívül ugye semmi baja se lehet? (Ha van benne esetleg olyan lőtty akkor attól se lehet semmi se?)
2014. júl. 18. 22:27
 3/5 anonim ***** válasza:

raknál fel képet róla, vagy jobban ismertetnéd, hogy mennyire repedt, hol repedt, plexi volt vagy üveg, az érintőpanel sérült-e, a repedésnél nézd meg alaposan a kijelzőt, 1 fehér hátteren, majd piros-kék-zöld (ezekkel a színekkel vegyülnek a kristályok), és más színekbe mert az kimutatja, hogy sérültek-e a folyadékkristály-cellák


ez lehet segít az árakba: [link]

2014. júl. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A jobb felső részén kapta a fő ütêst ott elêg szêpen betepedt, de van rajta alul az érintő gombok felett 1 fêlköríves repedês! Meg a bal felső sarokba a jobb felső sarokból átmenő 2 kicsi csík! A közêpső része az êpp maradt!

Am szerintem csak az üveg repedt! Betonra esett amúgy,a kijelzőjên nem vettem még eddig észre folt szerü változást! képet is fogok feltölteni rolla!

2014. júl. 18. 22:46
 5/5 anonim válasza:
hali ma én is igy jártam működik de siralmas 4-5e a neten csere a y200
2014. dec. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!