Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség az Android...

Mi a különbség az Android 2.3.3 és a 2.3.6 között?

Figyelt kérdés
Én tök ugyan olyannak látom. Egyedül a billentyűzár feloldása egy kicsit másmilyen. Ezen kívül milyen eltérés van?
2014. júl. 19. 10:58
 1/9 Come back ***** válasza:
Gingerbread (2.3–2.3.7), azaz nem igen van eltérés. A 2.3.6 Összességében frissítés optimalizálta a szoftvert, felfrissítette a telefont, és simábbá és gyorsabbá tette.
2014. júl. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

2.3.3 2011. február 9.


Különböző fejlesztések és API-javítások[41]


2.3.4 2011. április 28.[42]


Hang- és videohívás támogatása Google Talkban[43]


2.3.5 2011. július 25.[44]


Javított hálózati teljesítmény Nexus S 4G-hez és más javítások, fejlesztések

Bluetooth-hiba javítása Samsung Galaxy S-en

Javított Gmail alkalmazás

Listás görgetésnél animációs árnyék

Kameraszoftver-fejlesztések

Javított akkumulátorhasználat


2.3.6 2011. szeptember 2.


Hangkeresési hiba javítása


A legjelentősebb talán az akkuhasználat fejlesztése, tovább bírja az akku

2014. júl. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszi.

Időközben én is megtaláltam annak a forrását, amit a második válaszoló bemásolt.


Ez alapján is tehát egy átlag felhasználó gyakorlatilag semmi különbséget nem vesz észre a kettő között...

2014. júl. 19. 15:55
 4/9 anonim ***** válasza:
De, tovább tart az akku.
2014. júl. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Na, ezt kipróbálom! Bár eddig is, mivel nem nyomkodom folyton és nem lógok mobilon fél nap a Facebookon, így is elég volt hetente tölteni.

Most meglátjuk... mondjuk ez nem haszontalan dolog akkor.

Köszi.

2014. júl. 20. 11:33
 6/9 Come back ***** válasza:
Azért ne várj csodát! Maximum 1 órával lesz hosszabb az akkumulátor teljesítménye.
2014. júl. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát... néztem ezt az akkutöltöttséget. Nekem drasztikusan lecsökkent az üzemidőm. Most valami miatt borzasztó gyorsan merül. Pedig ugyan úgy használom, nem töltöttem le semmilyen plusz alkalmazást azóta.

Megpróbálom a hétvégén jól feltölteni, akár egy napra is a hálózati töltőn hagyom,nem USB-n töltöm és akkor meglátjuk... Teszek még egy kísérletet.


Mindenesetre ezen most meglepődtem, mert ahogy írtátok, hosszabb üzemidőre számítottam.

2014. júl. 25. 13:42
 8/9 Come back ***** válasza:
Én pont az ellenkezőjét írtam, ne várj csodát! A beállításokban az akkumulátornál meg tudod nézni, hogy mi fogyasztja.
2014. júl. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Tudom. Ezért is lepődtem meg rajta.

Eddig kb egy hétig bírta, most meg 1-1,5 nap! A legutóbbi feltöltés óta talán egy kicsivel többet.

Bár most elég érdekesen néz ki az akkuhasználat: Kb 60%-os szintig meredeken, pár óra alatt zuhan, utána meg majdnem egy vízszintes vonal, alig merül a további egy nap alatt, inkább csak az aktív használatok alatt ugrik le egy kicsit.

Én ilyeneket látok csak, konkrét alkalmazásokat nem:

Cella készenlétben: 49%

Telefon készenlétben: 48%

Wi-fi: 3%


Meg egy ilyet:

[link]

2014. júl. 25. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!