Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5S vagy android?

Iphone 5S vagy android?

Figyelt kérdés
Tippeket kérnék, mégpedig azzal kapcsolatban, hogy ti melyiket használnátok szívesebben?

2014. júl. 19. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:

iPhone 5s egy konkrét készülék, Android pedig egy operációs rendszer. Almát a körtével.

Én iPhone-t használnék szívesebben, mert korlátozásait nem érzem fájónak, az előnyösebb tulajdonságait viszont annál inkább kedvemre valónak találom. De ez ugye én vagyok, ha te pl szereted a nagyméretű kijelzőket, Bluetooth-on osztasz meg mindent a haverokkal, új programokról hallva egyből az nCore ugrik be, nem az 5s a te készüléked.

2014. júl. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kérdező.. ***** válasza:
Iphone 5s.
2014. júl. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Android.
2014. júl. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
i
2014. júl. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jelenleg egy telefon alapján van véleményem az Androidról, ha majd lesz esetleg több telefon alapján, akkor elhiszem, hogy ha rendesen meg van csinálva, akkor az Android is tud gyors, stabil és használható rendszer lenni. De ameddig nincs így, addig iPhone. Én magamnak főként az ára miatt sosem vennék.
2014. júl. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az iPhone nem éri meg az árát...
2014. júl. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!