Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudok facebookon videót...

Hogy tudok facebookon videót elküldeni?

Figyelt kérdés
Nokia Lumia 520-am van, de se a Messenger alkalmazáson, se rendes alkalmazáson nem tudok küldeni videót. Hogy tudom megcsinálni,hogy átkülhessem privátban,vagy milyen oldalak vannak,ahol videót lehet átküldeni privátban? Csak okostelefonon vagyok fenn! 14/L.

2014. júl. 19. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
küld át az onedrive linkjét
2014. júl. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Come back ***** válasza:

Mondjuk emailben tudod elküldeni, csak az a baj, hogy a videók általában nagy méretűek a hosszúktól függően, ezért nem sok alkalmazással lehet elküldeni.

Vagy még egy lehetőség: töltsd fel a YouTubera és küldd el a linket!

2014. júl. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
YouTubera nem töltöm fel!!! Csak EGY emberrel szeretném megosztani azt a videót,épp ezért nem teszem fel YT.ra.
2014. júl. 19. 17:12
 4/7 anonim ***** válasza:
De a telefon automatikusan feltölti onedrive-ra, aminek a linkjét átküldheted neki
2014. júl. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem SkyDrive van,mivel nem Android,hanem Windows Phone.
2014. júl. 19. 17:46
 6/7 anonim ***** válasza:
A OneDrive a Skydrive új neve, már fél éve nevet váltott
2014. júl. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
figyeljetek...nincs fenn OneDriveon,nem engedi feltenni...mit tegyek?! fontos!!!
2014. júl. 21. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!