Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone magyarországon. Jól látom?

Iphone magyarországon. Jól látom?

Figyelt kérdés

Köztudott, hogy ez az ország elég rossz gazdasági helyzetben van. Gyenge a valutánk, sok az államadósság stb. és ebből kifolyólag rengeteg dolog drágább itt, mint máshol. Így van ez az Apple termékekkel is. Az országunkban a viszonteladók csakis magas áron tudják adni a márka termékeit. Viszont a sok magyar látja, hogy más nagy országokban milyen sok az Apple cucc, szinte már bárki hozzájuthat. Ha valahol okostelefonról beszélnek, akkor gyakran az iPhone-t veszik alapul. Ennek ellenére a magyaroknál nem ez látható. Így az emberek(akiknek van valamilyen lehetőségük rá) elkezdenek vásárolgatni iPhone-t. Mivel Magyarországon nem sablon az Apple termék, DE MÁSHOL AZ, úgy érzik az emberek, hogy a telefonjuk birtoklásával valamilyen magasabb szinten tartózkodnak. Szóval egót kapnak azok az emberek, akik az országukban túlárazott terméket birtokolhatnak, ezzel olyasmit sugallhatnak a többieknek, hogy: Te szegény nyomi vagy, nekem iPhone-om van, megengedhetem magamnak.


!!!AKIKNEK NINCS IPHONE-JUK!!! - Hogyan gondoljátok, hogy élitek meg ezt?


2014. júl. 19. 20:14
 1/7 kérdező.. ***** válasza:
80%
Sokaknak okostelefonjuk sincs és nem is kell nekik...
2014. júl. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%

Sony Xperia Z2-m van ami simán ver bármilyen Ifost.

De azért nézd meg kiknek van Ifosuk.Yoloswagpáwa "fiúk"nak, meg plázapitsáknak.Ezek alapból nagyképűek és a telefon ehhez csak hozzátesz.

2014. júl. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
SZNOBOK.!!! Én például észre se veszem, nem figyelem kinek milyen van. Furcsa kérdésed van. " Hogy élitek meg????? " Hát azt hiszem nem leszünk öngyilkosok emiatt.
2014. júl. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sokan meg megengedhetik, és meg is veszik. Több osztálytársamnak is iPhone-ja van, de egyik sem mondta, hogy "Te szegény nyomi vagy, nekem iPhone-om van, megengedhetem magamnak." Jó fejek voltak előtte is, és jó fejek utána is
2014. júl. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem iPhone-m van. Soha nem éreztem hogy több lennék ezáltal bárkinél, kevesebb se. Sőt, nem érzek késztetést hogy a Z2-vel villogjak ami "lever mármilyen ifost" ccc :)


Az is csak egy termék, az is. Mondjuk más kérdés hogy a Z2 már alsó kategória lesz amikor ez még mindig hibamentesen fog működni...


Mindenki azt vesz amit akar, nem értem minek ebből pánikhelyzetet generálni mindig...

2014. júl. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
64Gb-s iPhone 5s-em van, megsem verem magam ra. Es az olyan emberektol is fraszt kapok akik szerint ez valami hudenagy dolog. Ez egy telefon. Hasznalati cikk. Munkaeszkoz. Semmi tobb.
2014. júl. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gondoljunk csak bele, hány embernél lehet látni iphone-t?

x és x..


Akik "villognak" nem azért villognak vele, mert nekik apple termékük van, hanem azért, mert ezt látják, és másolják a többiek viselkedését, DE ezek az "emberek" többnyire csak a külsőségekre alapoznak, telefon, ruhák, minél drágább, annál jobb..


Ők nem(feltétlenül) azért veszik meg az apple terméket, mert azt szeretnék használni, hanem azért, mert prémium kategória, bizonyos körökben alap"kiegészítő" (mint a rózsafüzér, csak kicsit drágább) és mert a szülők biztosítják.


Ez talán egy általános tendencia, van még egy réteg, aki tudatosan apple terméket vesz, legyen az telefon, tablet, vagy más terméke a cégnek, akik azért veszik meg (többnyire már saját pénzből) mert azt szeretnének használni, esetleg szoftver végett, megbízhatósága végett..tetszik nem tetszik, általánosságban sokkal kevesebb apple termék megy tönkre, mint más cég terméke, legyen az samsung, lg, atat, sony..


Összehasonlítási alapnap pedig, talán azért veszik alapul, mert az apple iphone volt az első okos telefon.


Szóval, a mondandóm röviden:

Aki rendelkezik némi komolysággal, az nem fog villogni senkinek, hogy nekem iphoneom van, aki pedig igen, az többnyire egy divatmajom.


Ez volt az Én véleményem, kivételek persze, mindig vannak, és mindig is lesznek.

2014. júl. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!