Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri 1év eu-s garanciával...

Megéri 1év eu-s garanciával venni mobilt?

Figyelt kérdés
Mobilbirodalomról van szó, vegyem meg a legolcsóbban 1év garival vagy vegyem meg t-mobilnál ami majdnem 20ezerrel több, azt írják minden tartozékával adják a telót, nem tudom hogy megéri e nekem az a 20000 ft-os biztonság

2014. júl. 19. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak te tudhatod, hogy megér-e neked ennyit a biztonság. Ha semmi gond nem lesz a telefonnal, akkor nyilván "kidobott pénz", de ha pár hónap múlva szükség lesz a szervizre, lehet, hogy kellemetlen pillanatok elé nézel.
2014. júl. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én tuti nem vennék eu garist, az is lehet hogy nem eu a garit nyújtó ország hanem pl hongkong, bármi baj van 1 hónapig nincs telefonod, vagy soha vissza se jön
2014. júl. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bp1985 ***** válasza:
Sok esetben csak 1 töltőt kapsz hozzà. Soha nem vettem semmit, ès nem is fogok ilyen gsm boltba. Garanciànàl ùgyis kitalàl valamit, hogy ne kelljen megcsinàlniuk.
2014. júl. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem, porhintés. Senki, sehol nem fog a letérdelt telóddal foglalkozni eu gariban.
2014. júl. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!