Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 625. Megvennétek?...

Nokia Lumia 625. Megvennétek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Eddig nagyon tetszett, nagyon bejött. De olvastam kritikák után ( a kamera rossz, 512 MB RAM, kevés. Elvileg nem csatlakoztatható géphez? Nem cserélhető akkumlátor. A pixelfelbontás is rossz. Az engem nem zavarna mondjuk. Csak pénzt facsar ki az emberekből,az android jobb mint a windows)... Nem tudom, igazából nagyon elbizonytalanodtam. Androidos telóm volt, még az se zavarna,ha nehezebb lenne kezelni a lumiát a windows miatt. De ezek a rossz szempontok...Tanácsot kérnék, vagy ha esetleg tényleg nem jó az ilyen mobiltelefon,akkor milyet vásárolnátok?

2014. júl. 20. 01:17
 1/6 anonim ***** válasza:

A kamera valóban nem a legjobb, csak jó fényviszonyok mellett csinál szép képeket, videókat.

A fél giga ram, csak akkor kevés ha komolyabb játékokkal játszanál, vagy videót szerkeztenél. Normál használat mellett elegendő

Csatlakoztatható a géphez.

Valóban nem lehet kiszedni az aksit, de miért akarnád?

200ppi szerintem elegendő, engem nem zavar.

Hogy érted, hogy csak pénzt facsar ki az emberekből? Az alkalmazásokat meg kell venni, de gyakran vannak leértékelések(ha megvetted Töltsd le a Myappfree nevű programot. Minden nap kapsz egy ingyenes programot)

Nevetséges, sokkal jobb a Windows Phone

2014. júl. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

És nem megvenném, hanem megvettem.

A menü kezelése pedig egyáltalán nem nehéz, sőt. Inkább azt mondanám, hogy szokatlan először, de pár perc alatt megszereted.

Az androidos wp launcherek pedig meg sem közelítik a valódi wp élményt

2014. júl. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy közeli kép:


[link]


Egy távoli kép:


[link]

2014. júl. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem volt, hamar eladtam, android se jó de szegény wp tényleg nem jó semmire
2014. júl. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
520-as van, nagyont etszetttek ezek a telefonok, de kiábrándutltam belőlük, egy negyedolyan alap androidossal is bolodgabb lennék, mint a WP-vel... Majd (remélhetőelg nem), de a wp még elég kezdeti stádiumnak felel meg.
2014. júl. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pár napja vettem egy 625öst, tökéletesen meg vagyok vele elégedve. A ram játékokra valóban kevés lehet, de engem ez már nem érint, kinőttem belőle :). Kamerája gyorsan fókuszál, jó képeket lőttem vele. Csodát nem kell várni, de van beépített képszerkesztője amivel el lehet bohóckodni. A kijelző miatt én is aggódtam, de IPS panel van ami gyönyörű képet ad, és 4,7 col amit kb fél perc után megszoktam, ez alá már szerintem nem is fogok menni. Egyszerűen élmény használni. Nem tudom miért de egyáltalán nem fel tűnő a kis felbontás, pedig ezekre érzékeny szoktam lenni. Androiddal (100ezres telefonom volt, igaz lassan 2 éves lenne) az volt a legnagyobb bajom, hogy utáltam használni. Bugos, megbízhatatlan, attól is elment a kedvem, hogy kézbe vegyem, így a végére már tényleg csak akkor került a kezembe ha muszáj volt. De -és ezt komolyan mondom- próbáld ki vásárlás előtt, pár perc alatt el fog dőlni, hogy te megtudnád e szokni a WP-t, vagy esetleg tényleg nem a te világod. Néztem új Androidokat is vásárlás előtt, de egyáltalán nem éreztem azt, hogy kell nekem, ellentétben ezzel a telefonnal.
2014. júl. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!