Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace 3 vagy...

Samsung Galaxy Ace 3 vagy Samsung Galaxy Trend Plus?

Figyelt kérdés
Szempontok: fotó ill. videó minősége, vaku, zenehallgatás - azaz hang -, belső memória, gyorsaság, strapabíróság. A két telefon között vacillálok, mert a márkaboltok szerint csak 4G-ben tér el, viszont a leírásban több mindenben is. Kinek higgyek?

2014. júl. 20. 07:35
 1/6 anonim ***** válasza:

A leírásoknak higgy.

A Trend Plus 118 grammnyi fekália, az Ace 3 viszont egy használható telefon.

2014. júl. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Írnál esetleg pár konkrétumot, miért annyira rossz a Trned Plus?
2014. júl. 20. 07:52
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
A trend plus egyáltalán nem rossz, az ace 3 és a trend plus egyenlők mindenben, csak az ace 3-ban 4g van.
2014. júl. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ühüm, egyenlők mindenben...

Mert a 768 meg az 1024 az ugyanannyi, ugye?


CPU, GPU, RAM - ezekben jobb az Ace 3. (Végül is csak mindenben, ami számít :D)

A belső memóriája is nagyobb - ha már szempontként lett megjelölve.

2014. júl. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezeket láttam. Arra lettem volna kíváncsi, használatban mennyire jön ez ki. Én mondjuk, kicsit hiányolom a fotó beállítási lehetőségeket, hiszen azt már a három éves Samsung S5230-om is tudja... Viszont az Ace-nek a hangjától ne voltam elájulva, a lefikázott Pocket Neo-nak tisztább és szebb, mint az Ace-nek. Azt mondjuk, biztosan nem veszek, sajnos a Trendnek még nem volt alkalmam a hangját megnézni...
2014. júl. 20. 10:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki. Nem egy nagy élmény.
2014. júl. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!