Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ha kiadják az...

Szerintetek ha kiadják az iphone 6 akkor mennyivel lesz olcsóbb az iphone 5 és az iphone 5s? És Magyrországon csak akkor lesz olcsóbb ha már itt is koadták, vagy amint kijött más országokban, nállunk is olcsóbbak lesznek egyböl?

Figyelt kérdés

Iphone

Iphone 5

Ihone 5S

Iphone 6



2014. júl. 20. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem 20 ezer forinttal olcsóbb lesz. Hogy hol, milyen konstrukcióban, ne kérdezd.

iPhone 5-t nem gyártják (5c-t gyártja helyette az Apple), így ezt már most is csak GSM boltból tudod beszerezni, hivatalos üzletből nem. Könnyen lehet, hogy 5s is hasonló sorsra jut (azaz leváltják egy műanyag készüllékkel), persze 6 megjelenését követően egy ideig még mindkettőt kapni lehet.

1-2 héttel azelőtt, hogy megjelenne Magyarországon, általában már csökkentik az árat a szolgáltatók.

2014. júl. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2014. júl. 20. 10:30
 3/6 Saavedro ***** válasza:
71%
Még hányszor akarjátok ezt megkérdezni...???
2014. júl. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8%

2 méretben jön az i6

emiatt simán lehet, hogy az 5c megy a 4s helyére olyan 100e ft körüli áron, az 5s-t kivezetik, helyére jön a kisebb i6 160-180e körül és lesz a nagy i6 200-230e körül


logikus lépés lenne

2014. júl. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1, az még jelenleg is csak pletyka, hogy 2 méretben jön, ne mondd biztosra

2, én már olyan pletykát is hallottam, hogy ősszel csak az egyiket adják ki, és jövőre a nagyobbat.


és igen, nem értem, minek kell durván naponta-két naponta megkérdezni...én már legalább 4x leírtam, de nem igaz, hogy ennyire nem lehet utánanézni az áraknak. józan paraszti ésszel ki lehet következtetni, hogyha az 5S 220ezer körül nyitott, akkor most is akörül fog nyitni az új iPhone. az 5S biztos kivezetésre kerül, használt ára meg olyan 150-160ezer...ez akkora árkülönbség, hogy amikor kijön az új iPhone, akkor sem lesz az 5S olcsóbb, mert hát minek..nincs, ami kiüsse...és ugyanez az 5-tel is...jelenleg 90-110 között vannak...mért lenne olcsóbb, ha a következő generáció még mindig jó 40-50ezer Ft-tal drágább? az 5C-ből is gondolom szokás szerint meghagyják a 8 gigásat, többit kivezetik...4S-ből is kivezetik a 8 gigásat, durván ennyi.

2014. júl. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4-es jól mondja
2014. júl. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!