Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha emag.hu-ról szeretnék...

Ha emag.hu-ról szeretnék rendelni telefont, annak lesz magyar menüje?

Figyelt kérdés
Mert egy Huawei Ascend P6-ot szeretnék rendelni fehér színben, csak nincs ott hogy magyar nyelvü lesz e vagy sem. Lehet, hogy buta kérdés, de láttam olyan oldalt, hogy a feketén volt választható nyelv és a fehéren pedig nem, szóval ezért bizonytalanodtam el.

2014. júl. 21. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Az Ascend P6-ot hivatalosan forgalmazzak Magyarorszagon, szoval elmeletileg kell tartalmazza a magyar nyelvet is.
2014. júl. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ :)
2014. júl. 21. 18:43
 3/3 anonim válasza:
én olyan készüléket rendeltem ami Magyarországon is jelen van. De román vagy esetleg török nyelvű volt. Az ügyfélszolgálatosok azt mondták, hogy nem tudják garantálni, hogy magyar nyelvű legyen. Ilyenkor 15 napos pénz vissza csere.
2014. júl. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!