Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ipohne 4 s csengőhang?

Ipohne 4 s csengőhang?

Figyelt kérdés

Na sziasztok, az érdekelne, hogy miként lehet rátenni a telómra csengőhangot :)

néztem sok videót, meg blogot, de nekem nem akar működni, nincs olyan pont, hogy konvertálás AAC vagy mibe, aztán nem tudok tovább jutni, meg az iTunges-ben sincs csengőhang menü, csak zenék, filmek, meg mittdomén . xd

légyszi segítsetek, fontos lenne :)!!!!



2014. júl. 21. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

na az a "meg mittdomén" lesz amit te keresel...és amúgy meg ha iTunes-t nem tudod használni, akkor használd ezt [link]

feltöltöd a zenét, követed a lépéseket, megkapod az m4r fájlt, majd belemész a "meg mittdomén"-be, ugyanúgy hozzáadod az m4r fájlt a könyvtárhoz, mint egy átlagos zenét.

2014. júl. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azert nem muszaj bunkonak lenni :)
2014. júl. 22. 12:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha felteszel egy kérdést, akkor fogalmazd meg normálisan.
2014. júl. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nehezen tudom feltenni, mivel először használok apple terméket, és gondolom, aki tud segíteni az tudja, hogy miről van szó, és nem áll le kötözködni^^

de egyébként Csengőhang oldalfül nincs az iTunesban,csak zenék filmek, tv műsorok,játéklista és a zenékhez meg hiába húzom a m4r típusú fájlokat, nem engedi bemásolni..

2014. júl. 22. 19:22
 5/5 anonim válasza:

[link]

nekem ez vált be :)

2014. júl. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!