Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS! Melyik telefont választan...

SOS! Melyik telefont választanátok, és miért? Sony Z2 vagy iPhone 5s?

Figyelt kérdés

2014. júl. 21. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
A Z2.Egyrészt mert nekem is az van, másrészt mindenben jobb mint az 5S.
2014. júl. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

SONY Z2, mert SONY!


(de a másik sem rossz)

2014. júl. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És nem fagy, vagy lassul be?
2014. júl. 22. 14:10
 4/8 anonim válasza:
Én pedig az IPhone-t javasolnám. Nekem sima 4-em van, de már ez is egy álom, sosem fagy le, minden alkalmazást villámgyorsan visz. Viszont az ios-sal ellentétben az android (legen az bármilyen hiper-szuper készülék), lefagy, nem úgy viszi az alkalmazásokat, komolyan jóval lassabb, mint az ios.. Ezt látom nap, mint nap, ugyanis a legtöbb ismerősömnek androidos mobilja van. Persze, van az Iphon-nak hátulütője, mint például, hogy csak ITunes-sal lehet rá zenét, könyvet tenni, de megéri azt a kis fáradságot. Sokféle telefonom volt már, de az Iphone kimagaslóan a legjobb minden tekintetben, és akkor az enyém még "csak" egy sima 4.
2014. júl. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen az ájfon 4 jobb mint a Z2 persze hogyne.

A Z2 sem akadt be még soha és maxon lazán elviszi a San Andreast, meg egy csúcskategóriás telefon.

2014. júl. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem most egy iPhone 4S-em van, szeretem, de az a bajom, hogy kicsi a képernyő, nem látom hogy fejlődne, az 5/5S/5C sem nagyobb sokkal. A barátomnak 5S-e van, nagyon szereti, de szerintem nincs akkora fejlesztés már az apple telefonokban, legalábbis most.
2014. júl. 26. 16:19
 7/8 anonim válasza:

ne sony-t!!! semmiképpen ne! Nekem sony-m van és gyülölöm... az első évben még oké,de egy év múlva elkezd szarodni. Laggol,befagy, valamikor magától kikapcsol vagy éppen nem ír ha kedve tartja,videózni nem tud

De én Iphone-t sem választanék a helyedben.. Samsung a legjobb azt vegyél ;)

2014. szept. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 LoveThis válasza:
Iphonet!!! Nekem sima 5osom van, es nagyon szeretrm. A sonyt kicsit gagyinak tartom. Nekem is volt sonym, egy ev utan elromlott, mindig lefagyott .... Az iphonnal senmi ilyen gond nincs en csak ajanlani tudom.:))
2014. okt. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!