Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg F6 vagy Nokia Lumia 520?

Lg F6 vagy Nokia Lumia 520?

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 22:57
 1/1 Luczia85 válasza:

LG F6-ról különösebben sokat nem tudok. Azt mondják jó kis telefon, hát én ezt sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudom. LG F6-om még nem volt viszont Lumia 520 már igen.


Nos közel 1,5 évig volt 520-asom. Őszíntén, imádtam. Nálam teljesen jól működött, pedig rendesen gyepáltam. Rengetek játékot töltötten le és sosem fagyott le egyik se. A sebessége egyrészt a internetkapcsolattól is függ, viszont nekem 3G-s mobilnettel is tökéletes volt. Egy fél éve örököltem apukámtól egy Z1-et (nagyon jó telefon), így a húgomé lett a lumiám, de még tőle sem hallodtam semmi panaszt. Szóva szerintem nagyon összetett telefon, ajánlom. A képei nem mindig a legélesebb fotók, de én töltöttem le egy alkalmazást, amivel tökéletes fotókat csinált.


Remélem segíthettem. :)

2014. júl. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!