Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudnék még csinálni?

Mit tudnék még csinálni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. a napokban érkezett meg a telefonom amit Ebay-en vásároltam. Az oldalon a telefont az eladó úgy hirdette hogy jó állapotban van és nem irt semmiféle szépségi hibáról. Amikor kibontottam a csomagolást és alaposabban átnéztem a telefont, annak képernyőjén volt nem kevés karcolás illetve a sarkaiban ütődés nyomok, mint amikor ldeejtem az utcán a telefont..irtam az eladónak ezzel kapcsolatban de ő csak annyit mondott hogy "ezt nem igy adta fel" állitólag ő kötött biztositást a telefonra amikor feladta(amit állitólag először visszaküldtek neki majd újra feladta). Az eladó azt mondta nekem hogy a biztositó fizet neki, ő visszafizeti nekem a telefon árát, én meg küldjem vissza a telefont..mik a teendők ilyenkor? illetve ennek a biztositós dolognak valóban igy kéne működnie?
2014. júl. 22. 08:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!