Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 telefon azt...

Samsung Galaxy S4 telefon azt írja, hogy csatlakoztatva van fülhallgató, pedig nincs. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Többször is újraindítottam, kerestem megoldást a beállításokban, de nem oldódik meg. Sürgős lenne!

2014. júl. 22. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Keress egy fülhallgatót, de csak egy jack csatlakozó is elég. Dugd be, majd húzd ki, néhányszor. Mint ha szexelnél.
2014. júl. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a teljes mértékben komoly hangvételű választ, (:D) de ezt is próbáltam.
2014. júl. 23. 11:34
 3/7 anonim ***** válasza:
nézd meg a headsetcsatit hogy van e venne valami kosz, aztán ha van akkor vedd ki egy hegyes tárggyal.
2014. júl. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
És ha bedugod a fülhallgatót, akkor az szól? Lehet tényleg csak kosz ment bele. Nekem a töltőjénél volt az, hogy bedugtam a töltőt, de nem érzékelte, azt hittem, hogy az a rossz, bedugtam egy másikat, az sem működött. Fogtam egy fogpiszkálót, raktam rá kis vattát, és kiszedtem egy kenyérmorzsadarabot, ami fogalmam sincs hogyan került oda. :) Szóval lehet tényleg csak kosz van benne. Amúgy egy kérdés: A kulcsszavakban mit keres a zsiráf? :D
2014. júl. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kitisztítottam, nem javult meg rögtön, de most már jó. A zsiráf csak jött, valamiért úgy éreztem, hogy szükség van rá... :) Hátha van valaki, aki figyeli a zsiráfos kérdéseket és ért a telefonokhoz.
2014. júl. 23. 22:08
 6/7 anonim válasza:
Értem. :) Örülök, hogy megjavult!
2014. júl. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem is ugyanez a bajom de nekem szart se segített a kitisztitás meg amúgy is kb 4 napja van meg a telóm annyi idő alatt meg szerintem nem koszolódott be a Jack csatlakozója :/
2014. aug. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!