Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miután Windows 8-as okos...

Miután Windows 8-as okos telefonon ( Nokia Lumia 625) (Szoftver: 8. 0) regisztráltam a microsoft-os fiókot, azután mi a teendő, hogyan tudom beállítani a Család szolgáltatást? Mert az Áruházban anélkül nem tudok letölteni alkalmazásokat, játékokat.

Figyelt kérdés

2014. júl. 22. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
live.com oldalon jelentkezz be azzal a fiókkal, és add meg normálisan a születési dátumod a jobb felső sarokban a fiókbeállításoknál, vagy ha még nem múltál el 18 éves, akkor úgy add meg, hogy 18 évesnél idősebb legyél.
2014. júl. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És ha mindez megvan tovább mit kell tenni? Mert ezt megtettem, de még mindig azt írja az Áruházban, hogy be kell állítani a Család szolgáltatást
2014. júl. 23. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!