Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak én fogtam ki rossz...

Csak én fogtam ki rossz telefont, vagy a Sony Xperia S egy hulladék?

Figyelt kérdés

Lefagy, kikapcsol, szaggat a főképernyő, újraindítja magát, ha hívnak befagy a telefon!


Ezt pedig úgy hírették, hogy ez egy besza-behu telefon!



2014. júl. 23. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Tesómnak xperia s-e van, és az jó. Egyébként olyan szuper jónak 2 éve számított.
2014. júl. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csinálj egy gyáribeállítások visszaállítása manővert és jobb lesz.
2014. júl. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos az Xperia S hamar háttérbe szorult a Sony újabb zászlóshajói mellett és mostohagyerekként bántak vele, ennek köszönhetően elég tré módon lett optimalizálva rá minden szoftverfrissítés. Nekem ebből lett elgem és váltottam. Próbálj meg visszafelé menni az android verziókkal, tezstelgesd és amelyik stabilabbnak tűnik hagyd rajta.
2014. júl. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igazi Sony szokás szerint elcseszték a frissítéseket.
2014. júl. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a legjobb hogy a wp-olyan stabil mint az atom. Évekig használtam és bekapcsolásnál mindig csomót kellett várni de wp-n bekapcsol és már mindent lehet használni abban a pillanatban.
2014. júl. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez egy rendesen működő droidos telefonon is így van.
2014. júl. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Sony nem tud jó szoftvert írni. A telefon jó lenne, mint a Sony sok telefonja, de a rossz szofver elrontja az egészet.
2014. júl. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És sokszor azt hiszik hogy ha beletesznek a telefonba egy erős hardvert akkor majd bírni fogja a béna szoftverüket.
2014. júl. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!