Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok ajánlani telefon tokot?

Tudnátok ajánlani telefon tokot?

Figyelt kérdés

Hali!


LG Nexus 5 telefonomhoz keresek tokot,tudnátok ajánlani hogy hol lehet kapni,illetve, hogy milyet ajánlotok ? Még annyi hogy az Apple -s fülhallgató működik a Nexus 5el ?



2014. júl. 23. 14:13
 1/6 Zakathol ***** válasza:
Fülhallgatóként igen, de a vezérlőgombjai nem fognak működni.
2014. júl. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Rendben,akkor jó,a vezérlőgombok nem fontosak,csak szóljon rendesen,köszi a választ! :)

Még annyi akkor hogy milyen telefon tokot ajánlotok,és hol tudnék kapni ? Interneten szeretném rendelni,futár szolgálattal.

2014. júl. 23. 14:52
 3/6 altrifla ***** válasza:

Csomó féle tok van.

Amivel én kapcsolatba kerültem az az un. kristály típusú, kemény, általában átlátszó műanyag cucc.

Na olyat biztosan nem veszek többet. Azok a koszszemcsék amik a tok és a teló közé szorulnak rögtön összekaristolják a készüléket.

Ami nekem bevállt az az un. TPU tok.


[link]


:-)


Rendelni pedig csak is az ebéj-ről, ingyenes szállítással.

Hihetetlen áron lehet terméket találni. Az enyém nem volt egészen 1$ ami nálunk 2000 felett kezdődik. Csak 1 kicsit várni kell rá.


(Ezt a linket lehet h. törlik.)


[link]

2014. júl. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ,de nem pont erre gondoltam.

Hanem amibe belerakom a telefont,azt is toknak hívják azt hiszem.

Ilyesmire gondoltam: [link]


Nem ezt keresem,de ilyesmi tok kéne,tehát nem hátlap. Előre is köszi.

2014. júl. 23. 18:39
 5/6 altrifla ***** válasza:

:-)


[link]

2014. júl. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2014. júl. 26. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!