Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom L520-ra...

Miért nem tudom L520-ra letölteni az asphalt 8-at?

Figyelt kérdés
egyszer már volt rajta, és tökéletesen futott, csak megunta, és letöröltem.. de most megint le akarom tölteni, és azt írja ki, h nincs elég szabad hely.. a játék 1 giga körül van, de a telón van 3,5 giga hely, a kártyán meg másfél giga.. ha visszaviszem a telenorba, tudnak csinálni vele valamit?

2014. júl. 23. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
hova van állítva, hogy mentse a dolgokat? kétszer kell egyébként számolni, egyrészt ugye le kell tölteni a telepítőfájlt, tegyük fel, ez most olyan 7-800 mega, nem tudom. erre kell rászámolni azt, hogy mondjuk maga a játék, telepített állapotban majd 1 gigát fog foglalni. na most, ha a 1,5 giga szabadhelyű memóriakártya van beállítva, akkor egyértelmű, miért nem fér rá. telepítés után persze letörli a telepítőfájlt, de szóval az is helyet foglal. ezért csinálják többen már azt, hogy csak egy online telepítőt tesznek fel, ami néhány mega, és miután telepítve van, azután fogja a többi fontos fájlt letölteni.
2014. júl. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi! megpróbálom úgy hogy kiveszem az sd kártyán, hátha akkor nem arra akarja menteni. :/ de elméletileg csak a wp 8.1-nél lehet beállítani hogy hova mentese, mert wp8-nál sd kártyára csak akkor menti, amikor az sd kártyáról akarsz telepíteni
2014. júl. 23. 19:54
 3/4 A kérdező kommentje:
nem engedi
2014. júl. 24. 18:44
 4/4 anonim ***** válasza:
jah, az lehet, mert én 8.1-et használok. nem tudom akkor.
2014. júl. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!