Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon ajánljátok...

Melyik telefon ajánljátok 20-30eFT között?

Figyelt kérdés

Amiket néztem:

-Nokia Asha 501

-Alcatel One Touch M'pop 5020D

-Sony xperia E

-LG Electronics optimus L3 II

-Nokia Lumia 520


Nem vagyok nagy telefon guru, így nem adok érte ki 80 meg 100 ezreket.

Nincs nagy elvárásom csak annyi hogy ne mennyen tönkre nagyon gyorsan és hogy lehesen rajta facebook-ozni meg fényképezni.



2014. júl. 23. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Lumia 520-at elegge dicserik.
2014. júl. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
520
2014. júl. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Nokia Lumia 520 ilyen igényekhez megfelel, bár a fényképezője nem a legminőségibb, valamire jó lesz.
2014. júl. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolom amikor beírtad a kérdést, a rendszer kidobta, hogy kereken huszonháromezer épp ilyen kérdést tettek fel eddig.

De megkérdezed :)


Én a helyedben megnézném a kínai olcsó telókat.

100 dollárért nem ezt a kategóriát, hanem kettővel jobbat kapnál.

2014. júl. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nokia asha 501!Szerintem nagyon jó választás!Nekem is van egy ilyenem,twitter és facebook van raja!Kamerája 3,5 megapixel(Ha jól emlékszem)Kicsi,nagyon gyors,Van rajta még wifi és bluetooth.

Szerintem jó!

2014. júl. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!