Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan bírnám megoldani ezt a...

Hogyan bírnám megoldani ezt a próblémát?

Figyelt kérdés
Sony Xperia U ST25i-m van és egy fehér iPhone 5-öt szeretnék venni (én saját pénzből) használtan de a szüleim nem engednék meg mert csak 1.5 éve van meg a Sony-m, és minimum 3 évig kell használnom. De ezt a telefont nem nagyon szeretem mert lassú, laggol, és már a töltő se nagyon működik! Szóval ha valamit bírnátok írni, hogy, hogy oldjam meg nagyon megköszönném! 14/F Ja és ha lehet ne írjátok hogy még fiatal vagyok hogy iPhone-om legyen! Köszönöm! :)

2014. júl. 23. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Mi itt a kérdés? Kerítesz valami nyári munkát, úgyis szünet van... Oh, wait, még diákmunkát sem vállalhatsz. Ezt megszívtad.
2014. júl. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pénz az van!
2014. júl. 23. 21:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor meg elmész és megveszed, és vállalod a következményeket.
2014. júl. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Kedves Kérdező,

Kedves Szüleidet nagyon is megértem (és ezúton tiszteltetem Őket): Ők generációjuk azon egyedei közé tartozhatnak (azért e feltételes mód, mivel nem ismerem Őket, de jelen eset erre enged következtetni), akik - nagyon helyesen! - megbecsülik az általuk vásárolt dolgokat, addig használják azokat, míg el nem használódnak; és nem vásárolnak feleslegesen, holmi divathóborttól vagy neadjisten' kényszerbetegségtől hajtva - és mint gyermeküktől, ugyanezt várják el.


Várd ki a minimum 3 évet és ne törődj mások kunzumidióta ( [link] ) becsmérlő szavaival, hogy "neked milyen ócska telefonod van, bebebe, nekem meg ájfón 5-öm van, mert anyucim fél évente vesz nekem egy új telcsit! diszlájkollak egyből!" - na miattuk fogynak a Föld erőforrásai. Vészes ütemben.

2014. júl. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utóbbi válaszolónak!
2014. júl. 25. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!