Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyiket vennétek? Xperia...

Ti melyiket vennétek? Xperia Z Ultra vagy Iphone 5c?

Figyelt kérdés
Lassan 5 éve nem vettem új telefont és itt az ideje újítani :D Tudom, hogy attól függ, hogy iOS-t vagy Androidot akarok de tényleg nem tudom eldönteni. Az Xperia telefonnál vonz a nagy képernyő, az Androidot elég jól tudom kezelni is. Az Iphone-ban tetszik a megbízhatósága, kompaktsága és a minőség.
2014. júl. 23. 23:06
 1/5 anonim válasza:
Ha iPhone-t szeretnél akkor az 5C felejtsd el. iPhone-ból az 5S-t ajánlom. Engem nagyon meggyőzött az iPhone persze ez egyénfüggő de én semmi pénzért nem cserélném le. Gyors megbízható könnyen kezelhető. De ha eddig Androidot használtál akkor hozzászoktál ahhoz hogy rengeteg minden elérhető. Bár iOS -en is sok minden elérhető szóval szerintem ez ne befolyásoljon a döntésbe. iOS stabilabb is az Androidnál én csak ajánlani tudom. Szóval szerintem iPhone 5S. Remélem tudtam segíteni.
2014. júl. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó is lenne egy 5S de arra momentán nincs pénzem :D Az 5C-ben meg nekem különösen tetszik a műanyag borítás.
2014. júl. 24. 17:11
 3/5 anonim válasza:
Hát akkor inkább a Z-t ajánlom. Az 5C-t elég sokan szidják hogy elég szar lett. De magadra halgas azt vedd amelyiket szeretnéd és úgy érzed neked jó mert ez teljesen egyénfüggő:)
2014. júl. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én szintén IPhone párti vagyok, nekem nagyon bevált! Főleg az IOS7tel. Az Apple megbízható és minőségi, amúgy ezeknek sem kicsi a képernyője. A műanyag boritás annyival másabb, hogy kevésbé elegáns és nem is olyan strapabíró. Viszont vagyány ;) Megéri ezt venni
2014. aug. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már megvettem az Ultrát, nem bántam meg, nagyon jól használható :D
2014. aug. 7. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!