Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SamsungG Pock. Neo Készülékem...

SamsungG Pock. Neo Készülékem mindig gyorsan lemerült ezért készülékhibáragyanakodtam és visszavittem szervízbe. Nemtaláltak problémát. Végigfuttattak rajta mindent. Hiba?

Figyelt kérdés

2014. júl. 24. 08:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Aztán mégis fennállt a probléma és újra elküldtem, de akkor se találtak semmit. Időközben rájöttem hogy az alkalmazások merítik. Messenger és Facebook. Ha nem lenne letöltve rá akkor nem merülne.Vegyek újat?
2014. júl. 24. 08:38
 2/3 anonim válasza:
Ne vegyél újat... töröld le a facebookot.
2014. aug. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 BOTUCZY válasza:

Az előttem válaszolónak: már nem azért de nemcsak a FB tudja meríteni a telefonodat de a FB is tudja de mind1

A kérdezőnek: Az akkumlátor időtartam attól függ, mit használsz mikor (FB-t, MESSENGER-t, VIBER-t, YT-ot, IG-ot, IG TV-ot ha kissé hanyagolod lehet h beválik, nekem is ezektől merült le állandóan)

2018. júl. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!