Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Uj telefon vasarlasa. Melyik...

Uj telefon vasarlasa. Melyik keszulek lenne idealis?

Figyelt kérdés

Eddig BlackBerry tulaj voltam de iden Mar besokalltam a BB megoldasaitol(az ahogy ezek a sorok "kijavitodnak" alltala csak egy a sok indok mellett). Egyszeruen mindig van valami kompromisszum valami ami nem ugy vagy egyaltalan nem mukodik. Neha elfelejti a telefon funkciokat es kepes par ora alatt szarazra merulni neha a semmitol. Eleg volt ebbol. A qwerty gombsor nagyon fog hianyozni de Sajnos a tobbi gyarto csak igen Gyenge telefonokat kinal qwertyvel.

Tobbnyire internetezesre hasznalom, nem lenne rossz ha idonkent bele tudok javitani egy-egy dokumentumba. A jatekokat eddig is letojtam, filmet nezni ott a gep vagy a tablet.

Orulnek neki ha elferne a zsebemben, nem vagyok valami nagydarab igy tul Nagy telefont nem igazan szeretnek (Samsung galaxy asztallap telefonok ezert kiestek).


Kivancsi vagyok a velemenyekre ki mit miert ajanl. Melyik jott be neki leginkbb, hagyta cserben a legkevesebbszer.

Kulfoldon elek jelenleg (UK) aki ismeri az itteni szolgaltatokat Esetleg van roluk nehany keresett vagy keresetlen szava Azt is szivesen olvasom.


Koszonom



2014. júl. 24. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezek alapján valamelyik nokia lumiát választanám, attól függ hogy mennyit szánsz rá.
2014. júl. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

előfizetésre itt nagyjából minden egy árban van (elenyésző különbségek és persze a legújabb csodák itt is drágábbak)

A lumián gondolkodtam már én is. Mennyire megbízható?

2014. júl. 25. 10:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt lumiám, de elég jókat mondanak róla.
2014. júl. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki a lumiát én 520-ra váltottam és jobb volt mint amire számítottam
2014. júl. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez érthető is mert nagyon jó áron kínálják.
2014. júl. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az ár annyira nem mérvadó. Szolgáltatónál nagyjából hasonló áron mozognak itt a csomagomban a telefonok. Választhatom akár az iPhone5-öst is ha ahhoz van kedvem de 2évre akarom legalább (inkább tovább) szóval nem tudom melyik lenne a legpraktikusabb.
2014. júl. 27. 22:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor felejtsd el az Androidot mert azt nem támogatják sokáig. Marad az iOS és a WP.
2014. júl. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ilyen alapon a WP is kiesett ha visszatekintünk a rakás WP7.5 ös telefonra amivel a Microsoft bascammelte a Nokiát anno. Nem tudom mind a kettő (iOS - WP) elég fasisztoid rendszernek tűnik (iOS em még nem volt habár és az új WP-t nem akarom elítélni az alapján ahogy a 7.5ttel volt szerencsém megismerkedni).


Aminek örülnék ha a telefonon normálisan mennének dolgok. Blackberry felhasználóként nagyon meguntam hogy gumipókkal tartom fenn az alvázat és szigszallaggal a pedálokat miközben egy szorítófogóval helyettesítem a kormányt. Vagyis hogy a rendszeren folyamatosan az az érzésem van hogy valamit tákolva kell rá felvinni különben nem hozza ugyanazt a szintet mint egy 8 éves nokia tubus.

Valami oylant szeretnék most ami normálisan működik és megbízhatóan lehet használni a nap végén is.

2014. júl. 28. 11:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Nexus 5?
2014. júl. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sokat varialtam. Az androidos keszulekekbol ha lehet kezelheto meretut. Szeretnek :) (szerencsere akad az is) es ha Mar adott lehessen boviteni a tarhelyet.

A lumiak nagyon olcso es vonzo telefonok de nekem ez a windows megoldas valahogy nem jon be.

Az iphone meg. Hat nem Tudom. Az tetszik Benne hogy kevesebbol hozzak ki kozel ugyanazt (Pk gyengebb aksi de megis tovabb birja, elvileg gyengebb kijelzo de megis szebb kep, kozel hasonlo illetve gyengebb lamera megis jobb kepek...etc) de nem Tudom meg megeri e.

Meg a BlackBerry Q10esen gondolkodom mivel a fizikai gombsort azert kedvelem de mindig itt el bennem meg hogy nmit szivtam/szivok a fantasztikus megoldasaikkal, hogy hagytak cserben a playbookkal.

2014. aug. 4. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!