Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy fiúhoz milyen iPhone 5C...

Egy fiúhoz milyen iPhone 5C illik?

Figyelt kérdés
Ha csak az 5C-ket nézzük.

2014. júl. 24. 13:39
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
A "milyen" alatt a színre gondolok. Komoly válaszokat várok, akik vicceskednek, hogy rózsaszín, kérem kíméljenek! Köszönöm!
2014. júl. 24. 13:42
 2/17 anonim válasza:

Szerintem a rózsaszín kivételével bármelyik. Amúgy meg azt vedd amelyik tetszik. Én pl. arany 5s-t vetttem, nem érdekel ki mit gondol

F

2014. júl. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hány gigásat? Én szívem szerint ezüst 5S-t vennék, de az úgy nagyon sokba kerül. Így is 180 ezer a T-Mobile-nál az 5C, az 5S meg 215 ezer.. ezek a 16 GB-osok.
2014. júl. 24. 13:46
 4/17 anonim ***** válasza:

Hogy hany gigasat az Azon all mennyi adatot akarsz rpakolni. Alapvetoen elvan az ember a 8assal. Szepen rafer majd minden, de lehet hogy te szeretnel filmeket Vinni magaddal mikozben uton vagy Mert az a hepped hogy HDben nezed oket a telefonon akjor nyilvan a nagyobb tarhellyel jobban jarsz. Meg persze vannak meg ilyen peldak sok.

Ha Esetleg nem fontos az ujlenyomat olvaso a telefonra(a C miatt gondolom nem fontos) szerintem egy sima 5 ossel se jarnal rosszul. Eleg eros telefon es arba sok helyen a C alatt van.

2014. júl. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

hááát mit ne mondjak tényleg nagyon sok :O

nézd meg függetlenül 150 ért apple garisat tudsz venni boltból.... 5S-t meg 180-190 között már van megbízható boltból nagyot hibázol hogy ha ott akarsz kipengetni annyit amennyiből már 5S-t tudsz venni...

de te tudod :)

kérdezz bátran hogy ha kell még valami :)

2014. júl. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

A hány gigás kérdés az első válaszolónak szólt :D

Az a baj, hogy vidéki vagyok, ezért nem utaznék fel Pestre. De mondjatok már megbízható boltokat, ahol 180-ért 5S-t lehet kapni.

2014. júl. 24. 14:04
 7/17 anonim válasza:

[link]

Itt bármelyik bolt megbízható.

2014. júl. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

Első vagyok, 64Gb-ost vettem, előtte egy 32 gigás 3GS-m volt, az fullon teli volt már a végére.

Most még van 17 gigám szabad :D

Viszont a HD video meg a fényképek rengeteg helyet foglalnak, erre készülj fel ha sokat akarsz fotózni-videózni.

8 gigás modellt szerintem alapból felejtsd el

2014. júl. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Akkor te vegyél feketét, kedves utolsó...vagy várj, piros fehér zöldet. Jaaa, hogy a piros meg a fehér bu*is? Sajnállak :D
2014. júl. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nekem PickPackPontos bolt lenne a legjobb, mert a T-Mobile-nál azért venném, hogy ne kelljen házhoz szállítani, mert a szüleim megtudják, hogy milyen drága telefont vettem. Nem nagyon értenek hozzá, szóval simán le tudok tagadni egy 70-80 ezret a 180ezres telefonról, de a számlát meg ha meglátják....
2014. júl. 24. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!