Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S3 nem lehet másolni...

Samsung S3 nem lehet másolni az sd kártyára mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Ha esetleg felismeri a számítógép akkor se engedi a rá másolást!Próbáltam 2 számítógéppel és másik sd kártyával is ! Usb hibakereső kipipálva csatlakoztatásnál nem engedi a médiatárat kipipálni ! Pár hónapja felismerte aztán kellett teljes visszaállítást csinálnom ! Azóta csak ha kiveszem az sd kártyát akkor bírok rá másolni ! Nem e törlődőt valami rendszer visszaállításnál nem új telefonként vettem nem tudom volt e rootolva !

2014. júl. 24. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem az sdkártyacsatlakozómittudoménmivel lesz a gond. tudod, amibe bekell rakni az sd kártyát. próbáld meg valahogy kitisztitani vagy valami hátha az a baja, de ha igy se akkor sztem vidd szervizbe
2014. júl. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha felismeri a számítógép akkor a telefonon lévő fotókat meg lehet nyitni de egy kép megnyitása is kb: 20 másodperc tehát akkor a csatlakozó jó különben nem is észlelné a gép !!
2014. júl. 24. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!