Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mobilkereskedes.hu oldal...

A mobilkereskedes.hu oldal mennyire megbízható?

Figyelt kérdés
Nekem az a fura, hogy az iPhone 5C-nél választani lehet, hogy 12 vagy 24 hónap garanciával kérem. Nyulván az utóbbi drágább, de nem is ez a lényeg. Én úgy tudom, hogy az Apple garancia 12 hónap. Akkor ez hogy van?

2014. júl. 24. 21:42
 1/5 Come back ***** válasza:
2014. júl. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

semennyire, ne vásárolj ilyen mezítlábas gsm-ben

átvernek nagyon

2014. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mindenki megbízható.


A garancia az egy érdekes társasjáték...te biztos, hogy sosem nyersz.

2014. júl. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Come back ***** válasza:
Ez hülyeség, ha a gyártó szar terméket gyárt és eladja, köteles megcsinálni! Én csak nyertem eddig a garanciával.
2014. júl. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Az 1. évben gyártói garancia van az általunk forgalmazott készülékeken, a 2. évben pedig forgalmazói a garancia, illetve Garancia Plusz szolgáltatás.


A gyártó tehát valóban 1 év teljes körű garanciát vállal a készülékre, ezért a 2. évben már "csak" forgalmazói a garancia.



Üdvözlettel,


MobilKereskedés.hu csapata

2014. aug. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!