Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A kártyafüggetlen telefonok...

A kártyafüggetlen telefonok mennyire megbízhatóak?

Figyelt kérdés

2014. júl. 24. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Pont ugyan annyira amennyire egy függő.
2014. júl. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Ez a kérdés mire vonatkozik? Ha megveszel egy kártyafüggetlen telefont, hivatalos forrásból, lehet, hogy jobban is jársz, mintha szolgáltatónál vennéd, mert nincsenek benne gyártói módosítások, és szoftverfrissítéseket is hamarabb megkaphatják.

Ha arra gondolsz, mennyire megbízható egy kártyafüggetlen telefont beszerezni egy "GSM" boltból, akkor már más kérdés...

2014. júl. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Annyira általános a kérdésed, hogy erre nehéz mit mondani.


Te is tudod, a kártyafüggetlen telefon mindig jobb ajánlat, mint a kódolt. Bármikor válthatsz, egyik napról a másikra hagyhatod ott a jelenlegi szolgáltatódat. Tehát rengeteg előnye van annak, ha ilyen telót veszel.

Régebben én is így indultam neki, és arra kellett rájönnöm, kínából fele annyiból lehet meghozatni egy vadiúj sokmagos kártyafüggetlen telefont 2 kártyahellyel, mint itthon megvenni egy leharcolt 2 évest.

Tehát a kérdés nem az, kártyafüggetlen-e vagy sem, hanem hogy hol és mit veszel.

2014. júl. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
A kínai szarokat minek bele keverni?
2014. júl. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

te nem érted ugy látom

képzeld gyártanak és adnak kinába is el samsung,nokia ,lg, sony telókat

húha most ez hatalmas sokk lehet neked :)

2014. júl. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem érted...
2014. júl. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Saavedro ***** válasza:

"A kínai szarokat minek bele keverni?"


+1


Nem értem én sem, hogy a kártyafüggetlen telefonok esetén, miért a kínai dual SIM-es telefonokat kell felhozni...

2014. júl. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!