Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia M2, megéri megvenni?

Sony Xperia M2, megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy új telefont venni és ha már rászánok egy nagyobb összeget, olyat vennék, ami megéri az árát. Iphon

2014. júl. 25. 10:15
 1/3 NightV válasza:

Szia!

Attól függ mire akarod használni.Szerintem megéri megvenni gyors,zökkenő mentes.Játékok is futnak rajta rendesen.Net is is élvezhetően gyors,nem érzed azt,hogy "töltsé má' bammeg"Ha zenehallgatásra,és amíg utazol haza ne unatkozz netezel,arra tökéletes.3(szerintem) hátránya van az 1gb ram,8gb belső tárhelye van csak,(szóval micro sd kell bele,ha sok mindent szeretnél rá rakni)meg a kamerája az nem túl jó.

Röviden ennyi,remélem segített.

Üdv.!

2014. júl. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Legfőképp netezésre használnám :) a mostani borzalmasan lassú, haladni kell :)
2014. júl. 25. 22:00
 3/3 NightV válasza:
Akkor én azt mondom simán megéri.Nálam,most pont van egy m2 tesztelésre,de lehet,ha lejár a teszt időszak én is megveszem.
2014. júl. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!