Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Na ilyet még nem pipáltam?...

Na ilyet még nem pipáltam? Több lent

Figyelt kérdés
A haverom unoka öccse 5 éves tegnap az asztalról le vette a haverom telefonját és be rakta a mikroba . Azóta a teló meghalt nem kapcsolódik be a mikro pedig zörög valszeg azt is cserélni kellesz :( Minden esetre a teló még garanciás volt szerencsére semmi nem látszik kívülről be is vitte ma, szerintetek cserélni fogják?

2014. júl. 25. 11:06
1 2
 1/14 Come back ***** válasza:
Nem kéne. Mivel a saját hibádból ment tönkre a telefon. Ilyen esetekben nincs garancia. Amúgy sem lehet javítani egy megmikrózott telefont.
2014. júl. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Abban a telefonban meghalt elég sok áramkör. A kukába jó lesz, máshova nem. Ügyes volt az unoka öccse, mondja meg majd a szüleinek, hogy jól nevelik....
2014. júl. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

A garancia nem arról szól hogy ha tudják meg javítják ha nem akkor cserélik?

Szóval ezek azt is tudni fogják hogy a mikro nyirta ki?

2014. júl. 25. 18:06
 4/14 A kérdező kommentje:
Haverom azt mondta nekik hogy tegnap le merült és az óta nem kapcsolódik be, nem hiszem tudni fogják hogy egy mikro okozta vagy igen? Van valakinek szervizes haverja?
2014. júl. 25. 18:09
 5/14 Come back ***** válasza:
Szét fogják szedni a telefont és tisztán fog látszani, hogy kiégett az összes áramkör. Ráadásul írtam, hogy nem javítható. Bye! Bye! Mobiltelefon!
2014. júl. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5mp et alig lehetet bent mi azt hittük valami kis autót rakot be rögtön a gyereket rántotuk el nagyon féltünk hogy eseteg megsérül vagy valami. Szóval akkor menthetetlen szervizes vagy egyébként? Hogy ilyen jól tudod, amúgy köszönöm a válaszokat
2014. júl. 25. 19:50
 7/14 Come back ***** válasza:
Nem. Csak értek a fizikához és a technikához és nem nézem hülyének azokat az embereket, akik szervízben dolgoznak.
2014. júl. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Na akkor elmondom az én példámat igaz hogy nem telefon hanem hajszáritó...de a lényeg a lényeg hogy az én hibámból ment tönkre...(leejtettem működés közben-összetörött-azóta se kapcsol be.)

Garanciás volt még bevittem,hogy elromlott,de nem mondtam hogy mi történt.A szervizben sem hülyék,egyből rájöttek hogy ledobtam,majd felhívtak,hogy sajnálják de mivel az én hibám volt nem tudom érvényesíteni a garanciát.

Mobilomat pedig kimostam mosógépben.Mondanom sem kell,hogy ezzel sem tudtak mit csinálni.

Remélem nem volt drága telefon.

2014. júl. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Elég 1 mp is, tele van mikrohullámos árammal, szétcsapkodta úgy az áramköröket a telefonban, hogy azt a jóisten sem javítja meg, és észreveszik a szervizben, ilyet nem lehet elsumákolni.
2014. júl. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az lenne a nagy baj, ha kicserélnék, mert nem tudják mi baja van..


ajaj, akkor itt a vég..

2014. júl. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!