Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bementem a 'gsmotthon' boltjáb...

Bementem a 'gsmotthon' boltjába, hogy vegyek 1 motorola moto g-t, de azt mondták, hogy csak angol létezik. Ez azt jelenti, hogy romcserét kell végrehajtanom, aztán már tudom is használni?

Figyelt kérdés
[link]

2014. júl. 25. 13:28
 1/10 A kérdező kommentje:
pontosabban az lenne a kérdés, hogy hogyan tudom ezt megcsinálni (honnan tudom letölteni és pontosan hogy is kéne csinálni??)??
2014. júl. 25. 14:58
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem értenek hozzá. Az Android nagyon régóta nagyon sok nyelven tud, még magyarul is. Csak meg kell keresni a beállításokban (Settings) a megfelelő menüt (Language) és itt Magyarra beállítani. Már ha nem kérné a telefon indulásakor, mert többek között a nyelvet ilyenkor kell beállítani.
2014. júl. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem arra értették hogy angliai a telefon, onnan hozták, kint van rá gari, nincs rajta áfa, stb.
2014. júl. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Az Android nagyon régóta nagyon sok nyelven tud, még magyarul is."


Ez erősen függ attól is, hogy adott telefonra a gyári szoftvert hogyan készítik el. Motorla Defym volt, Magyarországon vettem, szolgáltatótól és nem volt rajta magyar nyelv. Szóval igen, előfordul, hogy nincs, ha nem célterület Európa. És igen, még a kínai telefonokon is van magyar nyelv- ők nem nagyon küzdenek bármiféle telefonra szabással, ami sokszor meg is látszik.

2014. júl. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 bp1985 ***** válasza:
Az one x-em sem tud magyarul, nem sufni gsm boltos hulladék. Mondjuk nekem nem is kell bele magyar.
2014. júl. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tuti van benne magyar nyelv, valamit félreértettél (vagy hülyeséget mondtak)

De egy minimális angoltudással szerintem még akkor is elleszel vele, ha nincs benne.

2014. júl. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezt csak angliában forgalmazzák, nincs magyar nenüje.

jól mondták a boltban(mert értenek hozzá)


kb. 75 másodperc volt megnézni...

2014. júl. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs egyikben sem magyar nyelv, csakis a google play editionban. Én vettem egy 16gbos verziót ( nem 4G-t) és ráraktam a GPE romot. Most már van benne magyar.
2014. júl. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 whiskers válasza:

Nem igaz, hogy csak Angliában forgalmazzák itthon is kapható, még a dual sim verzó is, 8 és 16 gb-os is.


emag.hu 59k két év garanciával.


NINCSEN BENNE MAGYAR NYELV.


a mobilarena.hu cikkében a hozzászólások között tucatnyi magyar nyelvű RAMot találsz.

2014. júl. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amit itthon adnak, azok szürkeimportosok, ha valós import lenne akkor kötelező lenne a magyar+hazai gyártói garancia
2014. júl. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!