Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak ha a telefonomon...

Mit csináljak ha a telefonomon nincs pénz, de valahogyan beszélnem kell a pasimmal?

Figyelt kérdés

Feltölteni nem tudom, nyaraláson vagyok,max pár nap múlva tudnám,de ez pedig elég fontos lenne hogy elérjem mert külföldről jött tegnap M.o.-ra és van egy megérzésem hogy valami baj történt vele, rég beszélnünk kellett volna már.

Nem tudtok valamilyen oldalt ahonnan felhívhatnám /SMS-t tudnék írni ingyen vagy valami? Fontos lenne :/ lehet hülyeséget kérdeztem,de hátha..Kérek írjatok.Szép napot! L



#telefon #pasi #fontos #nincs pénz a telefonon
2014. júl. 25. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress egy telefonfülkét
2014. júl. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Melyik szolgáltatónál vagy? Ha T-mobile, akkor tudsz kérni visszahívást: Ha lemerült egyenlegű Domino kártyádról Telekom mobil számot tárcsázol, a következő hangbemondást hallod:

"Önnek az adott irányba híváskezdeményezésre nincs fedezete, kérjük, töltse fel folyószámláját Amennyiben visszahívást kér az Ön nevében elküldött SMS-sel, nyomja meg a # gombot." A # gomb megnyomását követően a rendszer automatikusan SMS-t küld a hívott félnek, az SMS feladója a Te számod lesz.

2014. júl. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Telefonfülkét nem találtam :( Vodafoneos vagyok sajnos :( és még mindig nem tudtam beszélni vele,aggódom érte

Írtam egy sms-t Bzzsn-ről de nem tudom megkapta-e,nem válaszolt :(

2014. júl. 25. 19:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor állíts meg valakit az utcán, hogy hadd kérjed el a mobilját és adj neki érte kp-t...
2014. júl. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Whatsapp,viber?
2014. júl. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Am tök egyedül nyaralsz?

Senki nincs veled akitől kérhetnék egy telefont? Vagy recepció? Apartman tulajdonos? Szomszéd?

Elég furcsa nekem ez a sztori.

2014. júl. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!