Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beats audio solo HD vagy...

Beats audio solo HD vagy Monster DMA?

Figyelt kérdés

2014. júl. 25. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Szar helyett AKG, Sennheiser, beyerdynamic, Audio-technika.
2014. júl. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

#1-el egyetértek.

Ha jó fejhallgatót akarsz, akkor nagyon messze elkerülöd a Beats és a Monster márkákat. Nem szar amit adnak, csak épp kicsit sem nagy szám, viszont olyan áron adják, mint az igazán jó fül/fejhallgatókat. Ég és föld a különbség a Beats, és egy akármilyen másik ugyanannyiba kerülő fejhallgató között.

2014. júl. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bose qc 15

Na ez egy jó fejhallgató. Amit még nagyon ajánlok az az Audio Technika ATH M50

2014. júl. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ügye akik negativan kommentelnek azok hallgatták már mind a kettőt és úgy írnak? És nem úgy, hogy neten vagy kirakatban laták és olyan okosak,hogy megmondják milyen?
2014. júl. 28. 11:19
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én hallgattam mindkettőt, és ugyan egyáltalán nem rosszak, ennyi pénzért sokkal jobbat kapsz. A Beats Studio az én régi 25k-s fülesem szintjèn van, csak az adaptive noise cancellinggel több. Ez pedig ugyanúgy megtalálható a Bose QC 15-ben. Ha már egy átlagos ember havi fizuját költöd fejhallgatóra, ne a külseje miatt vedd. Amúgy a Solo szerintem kényelmetlen, és elég hamar tönkre is megy. (Tapasztalat - első és utolsó Beats termékem. Szerencse hogy visszaadták a pénzem)
2014. júl. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld
2014. júl. 28. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!