Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit kell tudni az Iphonról?

Mit kell tudni az Iphonról?

Figyelt kérdés
Most tervezem egy iphone 5s vásárlását. Az iSamuraiban gondoltam, hogy megveszem, de az iKingsben sem rosszabbak az árak. Tapasztalatok ezekről a helyekről? Mit kell feltétlenül tudnom, ha ez lesz az első iphonom? Mire figyeljek? Hogyan is van ez az iOS? Mindenre kíváncsi vagyok, amit tudni érdemes.

2014. júl. 26. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

iSamurai megbízható, mivel szakszervíz, tehát valószínű, amit eladásra kínálnak, arról meg is győződnek, hogy nincs-e vele bármi gond. tulajdonképpen nem tudom, mit írjak, nem bonyolult a kezelése, könnyen rá fogsz jönni.

Apple ID-t kell majd létrehoznod, amit ha nincs bankkártyád, vagy nem akarod megadni, akkor ez alapján csinálj:

[link]

2014. júl. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

isamurai egy noname szerviz, több rossz telefonból raknak össze egy jót, ne ott vegyél

keress rá itt GYK-n iphone 5-re aztán elolvashatod az egyetemes tudást

2014. júl. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Újra gondoltam náluk is, nem használtra.
2014. júl. 26. 12:20
 4/4 anonim ***** válasza:
én idáig ha kellett, náluk szervizeltem a cuccokat, és én meg vagyok velük elégedve. azért egy másik sarki gsm-hez képest megváltás, ha mondjuk kapsz rá fél év bolti garit.
2014. júl. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!