Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 930 vagy Nokia...

Nokia Lumia 930 vagy Nokia Lumia 1520? Szinte ugyanazok a specifikációk.

Figyelt kérdés
Legelső fizetésem most kapom meg és telefont szeretnék venni! :)

#mobil #Nokia #Telefon?Lumia
2014. júl. 26. 13:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Hoszabb távra tervezek telefont venni, és ezért esett a választásom a Nokiára...
2014. júl. 26. 13:48
 2/9 anonim ***** válasza:
Leginkább méretbeli különbség van, ha az 1520 túl nagy neked akkor 930-at vegyél. Illetve a 930 alapból 8.1-el jön és van benne miracast
2014. júl. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szeretem a nagy telokat de a 930 az frisebb nem igaz? + alap a win 8.1 nem? :)
2014. júl. 26. 13:55
 4/9 anonim ***** válasza:
igen, hát finn független 1520-asokra is kijött már a cyan, szóval hamarosan ebben sem lesz már különbség. talán az 1520 mellett az IPS kijelző még a plusz. nekem 1020 van, és rühellem az amoledet, képes beégni a kijelző, ha max fényerőn valami nagyon világost nézel sokáig.
2014. júl. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én a 930-at választanám. Az 1520-as is nagyon brutál, de az hatalmas méretű. Ha elmész bulizni vagy akárhova, hová teszed!? Fejlődik a technika, de méretileg körülbelül lassan visszamegyünk a téglatelefonok korszakába...



Egyébként a Te döntésed, de ha én új telcsit vennék, még elvből sem adnék ki egy MOBILTELEFONÉRT 100 ezret... Akkor már elvárom, hogy a kávét is az ágyba hozza és fel is porszívózzon. Márpedig olyan telefont ki tudja meddig nem fognak feltalálni...

2014. júl. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindkettőhöz volt szerencsém, és mindkettő brutálisan jó. Ami a 1520 mellett szól, az a jóval nagyobb akkumulátor, Glance Screen, és a bővíthető memória. 930 mellett a kompaktabb méret szól, illetve ebben sokkal szebb AMOLED van, mint a 1020-ban, Lumia színprofillal ugyanolyan színekben a kijelzője, mint egy IPS megjelenítőé.
2014. júl. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
majnem egyforma ,de! én 1520 venném picit nagyobb aksi és galance . 930 itt elmarad.
2014. júl. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Már írtam neked ide pár napja. Most megerősítem, amit akkor írtam. Bár a Te döntésed, hogy mit csinálsz, de én a helyedben az 1520-as Lumiát még csak véletlenül sem venném meg. Tegnap voltam a Media Marktban, és a kezembe fogtam egy 1320-as Lumiát, ami méretileg nagyjából ugyanakkora a paraméterek szerint, mint az 1520-as. Eddig még csak vonalzóval mértem le, hogy mekkora lehet. De most élőben is találkoztam vele. Elszörnyülködtem, hogy hogy lehet egy telefon ekkora... Az ősrégi téglatelefonok korszakában nem volt ekkora egy mobiltelefon...


Szóval én a helyedben nem venném meg. Illetve ha gondolod, megveheted, de akkor készülj fel rá, hogy nem fogod tudni csak úgy lazán berakni a zsebedbe... Egyébként minden más tekintetben nagyon ott van mindkét telefon, mindkettő nagyon ott van technikailag. De a Lumia 1520-asnál hatalmas hátrány a mérete szerintem...

2014. júl. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ráadásul szerintem elég hülyén is néz ki, ha éppen telefonálsz valakivel /azért mégiscsak erre való egy mobil/ és egy normális méretű teló helyett egy fél tepsit tartasz a füledhez...
2014. júl. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!