Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy ipheon 5c jobb mint egy...

Egy ipheon 5c jobb mint egy ipad mini?

Figyelt kérdés
A kijelző méretén kívül külömbség? És azon hogy a telefonon lehet telefonálni? :D Ugyan ugy lehet egy multimédiás eszközként használni az iphone-t mint a tabot? És zavaró lehet a filmnézés a kissebb képernyőn?
2014. júl. 26. 14:28
 1/1 anonim ***** válasza:
ilyen tekintetben szerintem nincs különbség, bár úgyis jönnek majd azok, akik nem szeretik az egérmozit...szerintem ez ilyen kiütős dolog. amikor megvettem az iPad-emet, akkor az ilyen nagyobb játékoknál például teljesen kiütötte az iPhone-t, meg igazából sokmindenben, de ha nincs iPad, akkor az iPhone is teljesen tökéletes ezekre.
2014. júl. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!