Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5230-as telefonhoz...

Nokia 5230-as telefonhoz fekete színű, krómozott szélű érintőpanelt lehet kapni valahol?

Figyelt kérdés

Gyárilag fehér színű és krómozott szélű a telóm. A króm keretet mindenképpen le szeretném cserélni, mert néha leejtettem, és a sarkáról lepattogzott a festék, így már picit csúnya lett.

Viszont azt gyanítom, hogy külön nem lehet kicserélni, csak egybe az egész érintőpanelt, és ekkor már kicserélném az egészet feketére. Ugyanis eredetileg mikor a telót vettem, fekete krómozottat akartam volna, de nem volt sajnos. Bár ha most lehetne kapni, akkor is az előlapcserét választanám, mert 3-4 ezrekbe kerül egy előlap. Míg a telefonon újonnan legalább 25-30-ért tudnám csak megvenni, hiába régi kiadású /használtat nem vennék/.


Tud valaki segíteni? Előre köszönöm!


2014. júl. 26. 18:45
 1/1 A kérdező kommentje:
*TELEFONT
2014. júl. 26. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!