Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s4 mennyire...

Samsung galaxy s4 mennyire kopik? (kijelző, szélei)

Figyelt kérdés

Mennyire feljek hogy pár zsebrevágástol lesz rajta egy ket hajszálkarc? Vagy az ezust szinu oldala mennyire kopik?

Mennyi baja lehet attol hogy par napig nincs rajta folia vagy tok?



2014. júl. 27. 02:32
 1/5 $triker ***** válasza:

Hello!


A Samsung Galaxy szériákat már Gorilla Glass üveg védi, ha akarod sem tudod megkarcolni agy a fólia teljesen felesleges rá szerintem. Erre a bizonyíték --> https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=r4-X..


A szélei mint minden más műanyag telefonnál kopnak, arra ajánlott legalább egy Bumper tokot venni.

2014. júl. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Bár hajszálkarcok azert biztosan lesznek rajta lattam mar olyan s3 makat.. :/

2014. júl. 27. 10:53
 3/5 $triker ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos, a Samsung Galaxy S3 nem rendelkezik Gorilla Glass üveggel, így az sérülékenyebb.

Itt van a teljes lista a Gorilla Glass üveges "cuccok"ról :D

[link]

2014. júl. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
foliat mindenkep tegyel ra, akarmilyen gorila glass, vagy sem egy ido utan megjelenek rajta a karcok, az oldal kerete alitolag Aluminium, nem kellene kopnija
2014. júl. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi mindenkinek. Màr egy kihajthatos tokot vettem rà de akkor veszek pluszba egy fóliát is :)
2014. júl. 27. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!