Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 625, Blackberry...

Nokia Lumia 625, Blackberry Z10 vagy Iphone 4?

Figyelt kérdés

Melyik a legjobb telefon?

Melyiknek mik az előnyei/hátrányai?



2014. júl. 27. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

iPhone 4-et felejsd el, minimum egy 4S, ami esetleg ér valamit.

BB-ről nem tudok, mennyire stabil a rendszer, de annyi haszna van, hogy állítólag lehet telepíteni androidra íródott appokat is. Lumia 625 kamerája csak tökéletes fényviszonyok között jó, illetve wp-t szerintem még mindig kell egy fél évig hagyni, hagy fejlődjön(illetve nem is a rendszer, hanem az áruház kínálata). én inkább BB-t venném ezek közül.

2014. júl. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jelenleg Blackberry Curve 8520-as telefonom van, és egyáltalán nem vagyok elégedett, de hát ez nem is egy komoly telefon. Talán adok a Blackberrynek még egy esélyt, de várom a további véleményeket!
2014. júl. 27. 18:52
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
az új érintős oprendszer állítólag ég és föld a régihez képest, de gyakorlati tapasztalatom nekem sincs.
2014. júl. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Zakathol ***** válasza:

Ezek közül a Z10. Több ismerősömnek is az van, és mindenki nagyon elégedett vele. Saját gyakorlati tapasztalatom nincs nekem sem, de a BB10 egy jól sikerült oprendszer lett.

Mondjuk azt nem mondtad, hogy mikre használnád, szóval nehéz pontosabb választ adni.


Az i4 elavult, a Lumia 625 a WP rendszerrel szerintem gyenge (van egy 625-ösöm és engem az Androidhoz/iOS-hez képest totál kiakaszt mennyire gagyi az egész, mind grafikailag, mind felhasználói szempontból), így marad a BB.

2014. júl. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem üzleti célokra szeretném használni, de szerintem a BB észrevette, hogy mennyi vásárlója van, aki inkább internetezésre, zenélésre használja a telefont. Én is főleg neteznék, zenét hallgatnék rajta, és úgy olvastam, hogy android alkalmazásokat is lehet rajta használni.
2014. júl. 27. 20:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Tényleg lehet de attól függetlenül a Lumia jobb.
2014. júl. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is Lumia 625-öm van. Nagyon jó telefon
2014. júl. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
aki leszavazott, indokolja már, miért...vagy azt nem lehet, csak simán nincs igazam?
2014. júl. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!