Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy1000mAH - es akkumulátort...

Egy1000mAH - es akkumulátort tartalmazó napelemes töltővel hányszor tölthetem fel atelefonomat, ha a napelemes töltő teljesen feltöltött állapotban van?

Figyelt kérdés
Mekkora ennek a kapacitása és mi az, ami számít/néznie kell az embernek, ha napelemes töltőt vesz? A telefonom akksija egyébként 1500 mAh-es, ez azt jelenti, hogy ezt a telefont fel sem tudnám vele tölteni?

2014. júl. 27. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Alapból fel sem tudnád vele tölteni, (ugye 1000 kisebb mint 1500) illetve én azt szoktam mondani, hogy kb a 60%-a hozható ki a ráírt kapacitásból. Plusz küzben a telefon is működik az mégjobban csökkenti. Tehát jó ha 600-at ki tudsz hozni az 1000-ből ami a telefonod kapacitásának kb 40%-a. Magyarul egy fabatkát sem ér ez neked.
2014. júl. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt még félig sem.
2014. júl. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem ragaszkodsz a napelemes témához, akkor menj el egy nagyobb Aldiba, és vegyél ott Tevion Power Bankot. Típusa: Tevion MPP 7400


7400 mAh-s, én úgy mértem, hogy olyan 5200-5300 mAh jön ki belőe, ami neked 3,5 telófeltöltést eredményezne.

1000mA-rel tölt egy porton vagy 2x500mA-rel két porton, akkor két kütyüt tölthetsz.

Teljes feltöltése olyan 12-14 óra, amíg villog a LED az elején, de sokéig megőrzi a töltést.

Nekem már jól szolgált Splitben, Zágrábban, 2x Prágában, Berlinben, Párizsban és Londonban is. Mind 7-10-12 órás vonatutak voltak, ahol szinte semmi töltési lehetőségem nem akadt, de a Power bank nem hagyott cserben.


Emlékeim szerint 7900 forint volt, és 3 (három!!!) év garancia jár hozzá. Jah meg adnak kábelt, töltőfejet és kis tartó táskát is mellé.

2014. júl. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Utolsónak: most néztem komolyabban szét a napelemes töltők között és már vannak abba is komolyabbak, viszonylsg olcsón. amik már le tudnak adni 5000 mAh körüli teljesítményt. Sőt, most valamelyik Netshop-ban láttam egy 30000 mAh-s napelemes töltőt 6000 ft-ért, bár nem tudom, hogy mennyi az, amit ebből le tudna adni...

2014. júl. 30. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!