Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha nincs kézbesítve az imessag...

Ibi86 kérdése:

Ha nincs kézbesítve az imessage, biztosan nem kapta meg az illető az üzenetet? Internet van neki is, nekem is, de az üzenet alá semmi sincs kiírva már jó ideje. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Létezhet, hogy valamilyen hiba miatt nem írja ki, vagy el sem ment az üzenet? Netán letiltott?

Sajnos az illetőtől nem tudom megkérdezni.



2014. júl. 27. 23:52
 1/2 anonim ***** válasza:

akár lehet rendszerhiba, akár nála van valami probléma, de mindenképp igaz, hogy nem kaphatta meg. nálam is volt már például olyan, hogy egyszer akartam volna írni valakinek, és írta, hogy akkor aktiváljam az iMessage-et, mert hogy nincs...tehát lehet nála is lehet egy ilyen gond.

legrosszabb esetben itt lehet ellenőrizni az apple szolgáltatásainak állapotát:

[link]

itt ha valamelyik rendszer rossz náluk, akkor azt jelzik.

2014. júl. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen. Ez már 2 hete volt, és nekem furcsa, hogy azóta sem ment át, ráadásul nem egy sms, hanem kettő.. arról nem is beszélek, hogy csak egy embernél tapasztaltam ezt.

Én örülnék a legjobban, ha "csak" a rendszer szórakozna, de nagyon félek, hogy letiltott.

2014. júl. 28. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!