Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnék kideríteni egy...

Hogy tudnék kideríteni egy vezetékes telefonszámot? Infó lent

Figyelt kérdés

Annyit tudok csak, hogy hol élnek Irányítószám, Település név, Utca név. Házszámot már nem.

Tudom az egyik ott élő teljes nevét is, illetve még egy másik ott élő személy keresztnevét.

Hol tudnék kutakodni, vagy honnan tudnám kideríteni ? :)

Sajnos szerintem nem annak a nevén van a telefon akinek a nevét tudom. :(

Nagyon fontos lenne nekem. Sajnos több mint 1 éve tartozik nekem a kedves fiuk pénzzel, és sehogy se tudunk megoldást találni. Csak ígérget, hogy holnap-holnap-holnap. Vagyis nem vesz engem komolyan.Tudja, ha eddig ezt játszhatta utána is játszhatja. Ezért próbálok a nagymamához fordulni, hátha segít. :/

A családról több adatot se tudok megszerezni, mert nincs kihez forduljak.. :(

Ez az utolsó esélyem, hogy viszont lássam a pénzem. Nekem meg nagyon szükségem van rá perpillanat. :(



2014. júl. 28. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:
így semmiképp nem fog menni. vagy a teljes nevet és mondjuk a települést tudni kell, vagy pedig a nevet nem, de a pontos címet. meg persze az is lehet, hogy titkos a szám, és akkor nem adna ki semmit.
2014. júl. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Koplárovics Béci ***** válasza:

[link]


De ha titkos a telefonszám, akkor sehogy. Ráadásul az sem biztos, hogy van egyáltalán vezetékes telefonjuk. Mondjuk engem ha felhívnának ilyen ügyben, kiröhögném a telefonálót, és esetleg melegebb éghajlatra tanácsolnám.

2014. júl. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ismerem őket személyesen, de a nagymamát úgy ismerem név szerint hogy "mama", sose hangzott el a neve.

És baráti kapcsolatban voltam velük. Szóval ha bemutatkozok, akkor tudni fogják ki vagyok, és nem fognak kiröhögni tudom.

2014. júl. 28. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!