Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok Angliából a...

Miért nem tudok Angliából a magyar telefonommal hívni?

Figyelt kérdés
Ön az adott irányba nem kezdeményezhet hívást. Ezt mondja a telefonom, ha angol ha magyar számot akarok hívni. Tmobile, domino feltöltős vagyok és van is rajta 2 ezer forint. A tmobile honlapjáról meglett próbálva a roaming bekapcsolás smsben kapott kóddal, de az sms-t ami kapok csak a szöveget tartalmazza a kódot nem. Én meg a tmobile számait se tudom hívni... Pedig nagyon fontos lenne, hogy végre haza tudjak telefonálni!

2014. júl. 28. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Ezzel sajnos én is megjártam már egyszer, valószínűleg a telefon beállításai között kell a hibát keresni. Sajnos nekem a Tmobile se tudta megoldani, végül egy pár ezer forintos független készüléket vettem kint, amin csodásan ment.
2014. júl. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

1. Ha csak turista vagy, élvezd a nyaralást. Majd hazajössz, és minden más lesz.

2. Vegyél kinn egy olcsó gagyi telefont 5 fontért ingyen hívással. Telefonálj arról.

3. Ha nem bírod egyiket sem megállni, a magyar előhívó számokhoz írd be +36

2014. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*104# es hívás indítás. Ezzel aktívaltad a roamingot. 1500 alatt nem fogsz tudni hasznalni semmit.m
2014. júl. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%

Ezzel már én is megjártam egyszer, akkor tudtam meg : a roaming szolgáltatást még KIUTAZÁS ELŐTT kell bekapcsolni!!!... És kell a kártyán lennie többezer forintnak...


Próbálj SMS-t küldeni a családodnak (vagy akinek sürgősen üzenni akarsz)...


TIPP : Vegyél Angliában egy telefont, ott van olyan kártya is, amivel ingyen hívhatsz külföldi országokat is!

Okostelefonnal (wifi-n) több lehetőséged van, ingyen tudsz csetelni a Messengeren, Facebookon, Skype-on...

2014. júl. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Vegyél elő fizetésest és aktiválni kell. Az tökéletes már utána.
2014. júl. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez hulyeseg, 4. Anyam most volt nalam. 2000 volt a kartyajan es akkor kapcsoltuk be a szolhpgaltatast, amikor leszallt.
2014. júl. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!