Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Beex m1d...

Mi a véleményetek a Beex m1d okostelefonról?

Figyelt kérdés
sziasztok nekem nagyon megtetszett az alábbi telefon mert olcsó is és minden megvan benne amit szeretnék de, bizonytalan vagyok abban h megvegyem-e.Véleményeket kérnék róla !!!! Előre is köszi!! Lécci indokoljátok meg hogy mert jó vagy esetleg mert nem jó!!!
2014. júl. 28. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindig hasonlítsd össze az egyes eladók termékeit.

Ha egyszer pl eljutsz a forráshoz, a hongkongi gyártókhoz, rájössz, hogy ezek a telók JÓK, és azonos elven, azonos panelre, azonos sztenderdek alapján épülnek fel.


Miért nem állsz a talpadra, és keresel egy közvetlen hongkongi gyártót, megkerülvén a magyar fantázianeveket.


Hidd el, tök jó teló mind.


Sokkal jobbakat találsz olcsóbban itt /ingyen póstával.

a jelzett árakra 27% áfa jön még rá


[link]


Merj nyugodtan rendelni!!!

2014. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de nekem ez a telefon nagyon megtetszett :) 512mb ram az nagyon kicsi?
2014. júl. 28. 13:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Elnézted az adatait, 256 mb ram van benne, a belső tárhely 512 mb, az ilyen mobil 3 éve is a legrosszabbak közt lett volna, ilyet nem szabad megvenni
2014. júl. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

sose rendelj érzelmi alapon. Írd le mire használod a telefonodat. Fogalmazd meg mire van szükséged. A legtöbb ember ezt a lépést hagyja ki, és ezért vesz olyan készülékeket, amikre valójában semmi szüksége.

(amik jók, kijelző, kártyafüggetlenség, kártyák száma, belső memória, össz teljesítmény, amik fölöslegesek: logó, reklám,kamera felbontás 8 mega felett).


A döntés a tied, de mondom, ne ragadj le egy eladónál, vagy egy doboznál, mert ezek felcímkézett dobozok.

2014. júl. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem fontos h androidos legyen tehat ez alap meg h tudjak hivast fogadni és hivasz inditani a kamera az marcsak plussz :9
2014. júl. 29. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!