Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet ilyenkor tenni?...

Mit lehet ilyenkor tenni? 16/L A telefonomat nem lehet feloldani. Legyetek szívesek olvasátok végig és nagyon szépen kérem hogy akinek van valami otlete vagy tud segíteni az segítsen, .

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy a telefonomat (LG-E400) nem lehet feloldani. Nemrég állítottam be egy új feloldási mintát, hogy ne merítse le az aksit a családból senki a játékokkal és más egyéb dolgokkal. A feloldási mintát egy lapra külon lerajzoltam hogy ha elfelejteném akkor majd a lapot elővehessem. Csakhogy tegnap amikor el kellett mennem a boltba 30 percre, és a telefont a toltőn hagytam, és az ismerősom az engedélyem nélkül akart játszani vele és mivel nem tudta feloldani így nem adta fel és addig próbálkozott amíg haza nem értem. Nekem akkor nem szólt semmit az egészről. Aztán kb.1 óra múlva amikor elővettem a telefont rájottem hogy az ismerősom fel akarta oldani és adddig próbálta míg a telefon a google felhasználó nevemet és a jelszavamat kérte. Itt volt a probléma mivel nekem kb.5 ilyen google fiókom van és ezek kozül eggyik se műkodik.. A lényeg hogy se a felhasználó nevemet se a jelszavam nem tudom... vagyis mind az 5-ot tudom de a telefon eggyiket se fogadta el... és most így nem tudom feloldani.. Tudom hogy az én hibám de csak annyit kérek hogy aki tud az segítsen vagy valahogy próbáljatok meg segíteni.. ti mit tennétek? MINDEN VÁLASZT ELŐRE IS KOSZONOK..

2014. júl. 28. 13:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

A guglis jelszavaddal csak akkor érsz valamit, ha net kapcsolatban van a telefon.

Csinálj hard resetet.

2014. júl. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
add vissza a telefont a gazdájának
2014. júl. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ez a saját telefonom és már tobb mint egy éve van meg.. és előszor vissza akartam vinni oda ahol vettük de már a jótállása lejárt.
2014. júl. 28. 13:43
 4/12 A kérdező kommentje:
a hard reseten i gondolkoztam.. és azzal minden adatot elveszítek? telefonszámok, üzenetek stb..
2014. júl. 28. 13:44
 5/12 A kérdező kommentje:
és ha vészhívással próbálkozok és a telefonos ügyfélszoolgálatot hívom? azzal vissza tudják állítani ... vagy ha személyesen beviszem a telefont egy szervizbe minden papírral eggyütt?
2014. júl. 28. 13:46
 6/12 A kérdező kommentje:
az adatokat mindenképpen meg szeretném menteni
2014. júl. 28. 13:46
 7/12 anonim ***** válasza:
szervizbe beviszed megcsinálják
2014. júl. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
13:53. és mennyit pénzt kérnek érte kb? még eddig nem kelett eddig soha szervizbe mennem, csak ezért kérdezem
2014. júl. 28. 13:58
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszonok minden választ.. végül megtudtam oldani. és úgy hogy a vészhívás kozbe bekapcsoltam a wifit és ahogy már korábban említettem a sok google fiókot sorra kezdtem próbálgatni.. aztán rájottem hogy az eggyiknek a felhasználó neve el is volt írva... és aztán addig találgattam hogy sikerült megoldani a problémát... :) :) :):) és még egysdzer koszonok minden választ :) szép délutánt mindenkinek
2014. júl. 28. 14:25
 10/12 bp1985 ***** válasza:
50%
Garancia nem vonatkozik erre... Szolgáltatóhoz menj be, igazolod, h a tied, és adataiddal együtt megoldják.
2014. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!