Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudok tenni, ha megkaptam,...

Mit tudok tenni, ha megkaptam, amit cseréltem, de nem úgy, ahogy megegyeztünk?

Figyelt kérdés
Cseréltem olx-en egy Lg G3 telefont, az én Galaxy s4-emre. Postázás történt, megjött a csomag, minden tök jó, csakhogy a telefon nem csatlakozik a hálózathoz. Semmilyen kártyával sem. Akkor mit teyek most? Nem fogom tudni használni, és buktam egy telefont? Jogi fórumok sem ígérnek semmi jót, mert mekaptam a telefont....

2014. júl. 28. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Aki hülye így jár. Te egy minta példány vagy. Igen a telefont megkaptad csak épp le van tiltva mert nem fizették. Legközelebb személyesen csináld vagy egy kicsit gondolkozz előtte ,mert aki van egy kis sütnivalója az belegondol előtte,hogy miért cseréli el valaki az új drágább telefonját egy régebbi olcsóbbra.
2014. júl. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és csak egy valamit tudsz tenni. Elmenni és vissza szerezni a telefont,ha más nem erőszakkal vagy ha még fizeted akkor te se fizesd tovább.
2014. júl. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tényleg semmit nem tudsz tenni (az erőszakon kívül :P). Illetve ha levelezés történt köztetek (email) és abban utalt esetleg arra hogy jelenleg is használatban van, teljesen hibátlan, működőképes telefonról van szó, akkor talán azzal támadható, hiszen ez a vásárló megtévesztése.
2014. júl. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!